"JUMPER" Marcin Piecuch 

tel: 507512413   

WYCINKA DRZEW Piaseczno

Wycinka drzew to najczęstsza usługa jaką mamy przyjemność świadczyć i prowadzimy ją w okolicach:   Piaseczno, Raszyn, Nadarzyn, Tarczyn, Grójec, Zalesie Górne, Lesznowola, Magdalenka, Prażmów.

Prowadzimy wycinkę drzew metodą alpinistyczną, tradycyjną oraz z wysięgnika. Posiadamy grupę doskonale wyszkolonych fachowców znających się na swojej pracy.  Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem który pozwala nam na bezpieczne i szybki wykonanie zlecenia. Prowadzimy wycinkę samosiejek.

 

Alpinistyczna wycinka drzew

Alpinistyczna wycinka drzew to praca wymagająca ogromnego doświadczenia. Trudne usytuowanie, sąsiedztwo domów mieszkalnych, ruch samochodowy czy pobliska sieć energetyczna, uniemożliwiają wycinkę drzew w zwykły sposób. W tym celu stosujemy liny i sprzęt alpinistyczny, aby bezpiecznie dokonać wycinki gałęzi i konarów, opuszczając je kawałek po kawałku na ziemię.Pielęgnacja drzew

Stosujemy pielęgnację drzew w koronie metodą alpinistyczną, pozwalającą nam dostać się w górną partię drzewa bez użycia podnośnika koszowego lub z jego użyciem gdy sytuacja na to pozwala. Stosujemy do tego typu prac niezbędny sprzęt.

Pielęgnacja drzew polegająca na:

- czyszczeniu drzew z posuszu

- cięciach technicznych,

- cięciach korygujących drzew i ich koron

- prześwietlaniu koron drzew

  Wykonanie: Marcin Piecuch wycinka.waw.pl