WYCINKA

ALPINISTYCZNA WYCINKA DRZEW

Profesjonalna wycinka drzew trudnych metodą alpinistyczną oraz tradycyjną Piaseczno Raszyn Nadarzyn Tarczyn Magdalenka Prażmów

CIĘCIA SANITARNE

USUWANIE POSUSZU DRZEW

Prowadzimy zabiegi sanitarne drzew i krzewów

PIELĘGNACJA

PIELĘGNACJA DRZEW

Oferujemy pielęgnację drzew metodą alpinistyczną

JUMPER ALPINISTYCZNA WYCINKA DRZEW

Image

WYCINKA DRZEWPiaseczno

Wycinka drzew to najczęstsza usługa jaką mamy przyjemność świadczyć i prowadzimy ją w okolicach:   Piaseczno, Raszyn, Nadarzyn, Tarczyn, Grójec, Zalesie Górne, Lesznowola, Magdalenka, Prażmów.

Prowadzimy wycinkę drzew metodą alpinistyczną, tradycyjną oraz z wysięgnika. Posiadamy grupę doskonale wyszkolonych fachowców znających się na swojej pracy.  Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem który pozwala nam na bezpieczne i szybki wykonanie zlecenia. Prowadzimy wycinkę samosiejek.

ALPINISTYCZNAwycinka drzew

Alpinistyczna wycinka drzew to praca wymagająca ogromnego doświadczenia. Trudne usytuowanie, sąsiedztwo domów mieszkalnych, ruch samochodowy czy pobliska sieć energetyczna, uniemożliwiają wycinkę drzew w zwykły sposób. W tym celu stosujemy liny i sprzęt alpinistyczny, aby bezpiecznie dokonać wycinki gałęzi i konarów, opuszczając je kawałek po kawałku na ziemię.

PIELĘGNACJAdrzew krzewów

Stosujemy pielęgnację drzew w koronie metodą alpinistyczną, pozwalającą nam dostać się w górną partię drzewa bez użycia podnośnika koszowego lub z jego użyciem gdy sytuacja na to pozwala. Stosujemy do tego typu prac niezbędny sprzęt.

Pielęgnacja drzew polegająca na:

- czyszczeniu drzew z posuszu

- cięciach technicznych

- cięcia korygujące drzew i ich koron

- prześwietlanie koron drzew

KONTAKTMarcin Piecuch

adres
05-503 ROBERCIN
ul. Podskarbińska 31
telefon
czynne
pon - pt: 08:00 - 17:00
sobota : 8:00 - 14:00
niedziela: zamknięte
Alpinistyczną wycinkę pielęgnację drzew trudnych prowadzimy:

Piaseczno, Raszyn, Nadarzyn, Tarczyn, Grójec, Prażmów, Konstancin, Zalesie Górne i okolice