KOSZENIE TRAW

KOSZENIE ZAROŚLI

Oferujemy Państwu koszenie zarośli, porośniętej trawy, koszenie chaszczy

JUMPER KOSZENIE ZAROŚLI

Jesteśmy firmą zajmującą się  koszeniem traw i zarośli  w Piasecznie okolicach Piaseczna jak również w innych miejscowościach: Raszyn, Nadarzyn, Tarczyn, Grójec, Prażmów, Zalesie Górne, Magdalenka, Warszawa, Lesznowola, Konstancin i okolice.

Image

KOSZENIEzarośli chaszczy

Nasz firma oferuje koszenie chaszczy, koszenie zarośli, koszenie porośniętej trawy, łąk, rowów oraz nieużytków w okolicach : Piaseczno, Mysiadło, Konstancin, Tarczyn, Nadarzyn, Raszyn, Grójec, Prażmów, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Magdalenka, Janki.

Koszenie trawy jest czynnością nieodzowną w pielęgnacji naszego trawnika.
Pozwala na uzyskanie równej darni o odpowiedniej wysokości. Jeśli marzymy o pięknym, czystym i gęstym trawniku to powinniśmy kosić go raz w tygodniu na wysokość ok. 4 cm. Wysokość cięcia nie powinna przekraczać 1/3 wysokości roślin. Pierwsze koszenie w sezonie wykonujemy gdy trawa osiągnie 8 – 10 cm i przy pierwszym koszeniu skracamy ją do wysokości ok. 6 cm. Podczas kolejnego strzyżenia ustawiamy wysokość cięcia na 4 cm i taką wysokość utrzymujemy przez cały sezon. Pamiętajmy również że nie skoszona wysoka trawa stwarza zagrożenie powstania pożaru dlatego też nie wypalaj traw.

KONTAKTMarcin Piecuch

adres
05-503 ROBERCIN
ul. Podskarbińska 31
telefon
czynne
pon - pt: 08:00 - 17:00
sobota : 8:00 - 14:00
niedziela: zamknięte
Koszenie zarośli, koszenie porośniętej trawy chaszczy prowadzimy:

Piaseczno, Raszyn, Nadarzyn, Tarczyn, Grójec, Prażmów, Konstancin, Zalesie Górne i okolice